Vaated

ALPINE PKG-RSE3HDMI

735,00  Hind:
Tootekood:PKG-RSE3HDMI
Lühikirjeldus:
10.1" Laemonitor sisseehitatud DVD mängija ja HDMI-sisendiga - PKG-RSE3HDMI

Perega teel olles ei ole enam igav. PKG-RSE3HDMI DVD meelelahutus süsteem on reisijatele just see õige. Kaasreisijad saavad nautida kõrgkvaliteetset pilti läbi HDMI-sisendi.
735,00 € Hind:

Info

Valik sisendeid
Topelt HDMI-sisend lubab videosid mängida suvaliselt HDMI-toega allikatelt, nagu näiteks nutitelefonid koos HDMI adapteriga. Süsteemil on üks AUX sisend millesse saab ühendada näiteks iPod®, iPhone®, iPad® või mängukonsooli (vajalik eraldi müüdav lisakaabel). Samuti võid õhendada USB kandja et sealt mängida videosid järgmiste formaatidega: AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, RMVB, MP3, WMA, AAC, ja vaadata JPEG pilte.
Flowers in Chania

Lihtne kasutada
PKG-RSE3HDMI nupud asuvad ülal esipaneelil, mis on ka lihtsalt lastele kättesaadavad. Kogu süsteemi saab ka juhtida puldist RUE-4159, mis on ostes komplektis. Kaasas on ka 2 paari juhtmevabu kõrvaklappe, et lapsed saaksid segamatult filme vaadata. Brilliantse pildikvaliteediga meelelahutus PKG-RSE3HDMI laemontoril on 10.1-tolline allapoole avanev monitor, millel sisseehitaud DVD mängija ja 2 HDMI sisendit. See on vastupidav, autokautuseks loodud DVD/CD mehhanism on just loodud auto-sõbralikuks, see talub vibratsiooni ja kuumust, et veatult mängida videosid. LED WSVGA monitoril on 1.84 millionit pikselit saavutamaks suurepärase pildikvaliteedi.

2-tsooniline Video juhtimine
PKG-RSE3HDMI on just sobiv seade et ühendada see Alpine 9", 8" või 7" peaseadmega. 2-tsooniline Video juhtimise omadus peaseadmetel laseb seadme videopildi saata PKG-RSE3HDMI monitori samas kui ise saate esiistmel nautida muusikat või raadiot teistelt allikatelt.

Sobib hästi igasse autosse
PKG-RSE3HDMI paigaldus on tehtud väga lihtsaks. Komplektis on kohe olemas 3 värvi katted (Must, Helehall ja Šampanja kuldne), lihtsalt vali oma auto interjööriga kõige paremini sobiv.
Flowers in Chania Flowers in Chania Flowers in Chania

Tehnilised andmed
10.1" HD WSVGA ekraan
Juhtnupud seadmel lihtsaks kasutamiseks ka tagaistmelt
2 HDMI sisendit
1 USB laadimispesa
1 USB meedia taasesitamiseks
2-tsooniline video juhtimine
Taasesitatavad formaadid: DVD Video, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DivX, JPEG, MP3
RUE-4159H kaugjuhtimispult komplektis
2 Paari 1-kanaliga kõrvaklappe komplektis

Lisainfo

Viimati lisatud Ei
Tootja Alpine
Mõõt Ei
Juhtseadmele N/A
Takistus N/A
RMS N/A
Sõbrapäeva pakkumine N/A

Kommentaarid

Lisa oma arvamus

Annate hinnagut tootele: ALPINE PKG-RSE3HDMI