Vaated

Alpine R-W10D4

152,00  Hind:
Tootekood:R-W10D4
Lühikirjeldus:
Alpine R-W10D4 Type-R bassikõlar, 25cm, 2250W Max / 750W RMS

Alpinel on hea meel tutvustada taas uusi R-Seeria bassikõlareid mis põhineb kõrgelt hinnatud R platvormil. Väikeste disaini ning ehitusparandustega, on R-Seeria bassikõlarid võimelised esitama madalat, puhast ning sügavat bassiheli ning säilitama ka kõik selle mille poolest Type-R hinnatud on.
152,00 € Hind:

Info

Evolutsioon juba tõestatud esituses
Uued R-Seeria subwooferid viivad oma platvormi järgmisele tasemele. Kuigi R-Seeria platvorm on Alpine tootevalikus olnud juba aastaid, saavutab see nüüd - aastal 2017 - uue taseme. Type-R on senini tuntud just oma võimsuse taluvuse, puhta heli ja sügava bassi ning keskmise hinna poolest. Põhinedes just nendele Type-R omadustele, lisasime juurde esituse ning materjali täiustused ning ka kerged disainimuudatused, kõik see kokku loobki uue R-Seeria.


Veelgi tugevam membraani koostis
Uutel R-Seeria kõlaritel on tugeva Kevlar-kattega membraan. Selline membraan koos "Santoprene" membaaniümbrisega võimaldab kõlaril hämmastava 19mm liikumise. Uus meetod tsentreerimisrõnga, membraani ning mähise kinnitamiseks tagab suure jäikuse ning äärmusliku täpsuse.


Veelgi jäigem tolmukuppel
Talk on tuntud mineraal mida enamasti kasutatakse beebipuudrites ning värvides, on näidanud erakordseid niiskuskaitse omadusi olles samas vähem tihedam kui traditsionaalne senikasutusel olnud Mica täidis. Lisades teatud koguse talki mica polüpropüleenile tolmukupli materjalikoostises, suutsime me tõsta vibratsioonitaluvust ning samas vähendada tihedust. Tulemuseks on kergem tolmukuppel mis reageerib kiiremini nin suudab suurema täpsusega taasesitada madalaid sagedusi.


Tehnilised andmed:
Max. sisendvõimsus: 2250 W
RMS sisendvõimsus: 750 W
Takistus: 4Ω+4Ω
Sagedusala: 26Hz - 200Hz
Woofri diameeter: 25 cm
Paigaldusava diameeter: 230.5mm
Paigaldussügavus: 149 mm

Lisainfo

Viimati lisatud Ei
Omadused Ei
Takistus DVC 4Ω
RMS N/A
Tootja Alpine
Mõõt 25 cm / 10"

Kommentaarid

Lisa oma arvamus

Annate hinnagut tootele: Alpine R-W10D4