Vaated

Alpine INE-W990HDMI

Vana hind: 749,00 €

696,57  Special Price

Tootekood:INE-W990HDMI
Lühikirjeldus:
6.1" Navigatsiooni ja Meediasüsteem - INE-W990HDMI

INE-W990HDMI on 6.1-tolline kõrglahutusega puuteekraaniga süsteem et saaksid navigeerida, vaadata videosid ning ka palju muud. Kasutajaliides on väga intuitiivne ning lihtne kasutada, võimaldades erinevate allikate kiiret kasutamist ning vahetamist. Lisaks on peal palju heliseadistusvõimalusi, nende hulgas Alpine TuneIt App koos Facebook´i toega.

Suurepärane helikvaliteet, sisseehitatud Bluetooth tehnoloogia koos häälvalikuga ning võimalus lisada DVB-T ning DAB+. INE-W990HDMI võimaldab ka video mängimist iPhone/iPod- ist, USB mälupulgalt ning DVD -lt. Sellel on CD, DivX, MP3, WMA ning AAC tugi

Info

Täiustaud Navigatsiooni Omadused
INE-W990HDMI toob sinuni laialdase kaardibaasi peaaegu kõikide Euroopa riikidega, toetab 3D maamärke, kiirtee režiim, täiustaud aadressisisestust nng paju muid keerulisi omadus. See Täiustatud Navijaam pakub sulle kõike mida vajad, sõltumata riigist milles sõidad. Sisaldab 46 Lääne ja Ida Euroopa riiki 29 keele jajuhendamisvalikuga ning 15 keelse TTS toega. Selle laiendatud huvipunktide POI baas võimaldab sul kiirelt ja mugavalt leidakohti ning avastada ümbrust. Lisaks pakub see ka TMC vastuvõttu, mis hoiab sind kursis värskete teeoludega. Kasutades Navigeerimist, näidatakse ekraanil samaaegselt ka mängiva heliallika informatsiooni (raadiosagedus, lugude, laulude, esitajate nimi jms).


Kiirtee režiim
Lisaks mugavale kaardivaatele näita see režiim ekraanil detailset informatsiooni puhkepeatuste, toitlustuskohtade nng tanklate kohta. Nähtaval on vahemaa nng arvatav saabumisaeg mugavamaks planeerimseks.>
>
>
Meedia Võimalused
INE-W990HDMI omab paljusid erinevad meediavõimalusi. See võimaldab videode ja muusikamängimist sinu iPhone/iPod-ist, USB mälupulgalt ning DVD mängijalt (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC). Videosid on hea nautida 6.1” WVGA ekraanil. Samuti saad sa striimida muusikat läbi sisseehitatud Bluetooth mooduli. Heliseadistuste hulka kuulub ka MediaXpander, 6-Kanaliga Aegviide, Eelseadistatud Ekvaliser (10 valikut) ja 9-ribaline EQ


HDMI Ühendus
Ühenda oma HDMI toega nutitelefon või meediapleier üle HDMI üheduse et nautida seadme kõrglahutuslikul ekraanil videosid. Täisdigitaalne andmevahetus ning WVGA ekraan tagavad suurepärase pildikvaliteedi. HDMI kaabel (KCU-610HD iPhone´le, Sony ja Motorola, jpt või KCU-610MH HTC, Samsung Galaxy, Sony Xperia, jpt ) on vajalik. Saaaval eraldi.


Sisseehitatd Bluetooth
Sisseehitatud Bluetooth moodul võimadab sul kasutada turvaliselt sõidu ajal oma telefoni. Alpine täiustatud Bluetooth sisaldab uusi omadusi lihtsamaks ja turvalisemaks sõiduks - Telefoniraamat, kiirvalik ning kõnede ajalugu nede hulgas. Saadsissetulevaid kõnesid panna ootele ning vahetada. Kokku saad seadmega siduda 3 telefoni. Samaaegselt saad teha ühelt telefonlt kõne ning teselt striimida muusikat. Kiirvalikusse saad lisada 4 enim kasutatavat numberit.


iPhone ning iPod tugi
Kasuta Navijaama ekraani oma iPhone või iPodi juhtimiseks, lisaks kiirotsing laulude kiireks leidmiseks. Lihtsalt ühenda oma Apple Lightning või 32-pin kaabel seadme USB pessa. Saad vaadata ka videosid iPhone-ist või iPod-ist üle HDMI ühenduse.(vajalik on Lightning > HDMI adapter). Kui sul on iPod 32-pin pistikuga, saad kasutada kaablit KCU-461iV et vaaata Apple seadmest videosid.


Heliseadistuse omadused
INE-W990HDMI toob sinu autosse suurepärase heli läbi täiustatud heliprotsessori nng BASS ENGINE SQ , mis maksimeerib madalaid sagedusi ning ka üldist heli tonaalsust nng tasakaalu, lisaks veel paju seadistusomadusi nagu Digitaalne Aegviide ning 9-ribaline Parameetriline Ekvalaiser. Lisaks saad neid seadistada otse oma nutitelefonist, läbi Alpine TuneIt Rakenduse. Seadmel on 24-Bit DAC ning 4-voldine eelväljund.


Parkimisabi
Saad külge ühedada ka Alpine tagurduskaamera mis lihtsustab oluliselt tagurdamist. Värvilised koonused ilmuvad ekraanile ning märgistavad ohtliku ala, neid saab seadistada vastavalt sinu auto mõõtudele.


Tasuta kaardiuuendus 30 päeva jooksul!
Peae esimest GPS asukoha tuvatust on sul aega 30 päeva, et TAUTA alla laadida kõige värskeimad kaardid lehelt www.naviextras.com


Omadused:

6.1′′ WVGA Puutetundlik ekraan
GPS 46 euroopa riigiga Max. väljundvõimsus 4x50W
RDS FM/AM
RDS Funktsioonid: TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT
CD / DVD: DVD-Video, CD, CD-R/RW, DVD±R/RW
CD/DVD pealt taasesitatavad formaadid: DVD-Video, CDDA, MP3/WMA/AAC, DivX
DAC: 24 Bit DAC
USB / AUX Tagapaneelil
USB pealt taasesitatavad formaadid: MP3/WMA/AAC/DivX
Bluetooth®
HFP/A2DP/AVRCP
Mikrofon komplektis
3 x RCA väljundit (4V, Esi + Tagu + Subwoofer)
1 x Tagurduskaamera sisend
1 x AV AUX sisend
1 x AV AUX väljund
HDMI sisend
Ajalise korrektsiooni reguleerimine
9-riba ekvalaiser BASS ENGINE SQ
BASS ENGINE PRO
MediaXpander
Subwoofri phaasi muutmine
Subwoofri kontroll
Roolipuldi valmidus
Kaugjuhtimispuldi valmidus
iPod/iPhone tugi
OEM displei valmidus
Link tootja lehele

Lisainfo

Ekraan 6.2"
Viimati lisatud Ei
Toetatud formaadid AAC, DivX, MP3, WMA
Valgustus Muudetav
Omadused 2DIN, CD, DVD, AUX, Bluetooth, USB, Navi, 3x RCA, 4V RCA
Tootja Alpine

Kommentaarid

Lisa oma arvamus

Annate hinnagut tootele: Alpine INE-W990HDMI