Clarion NZ502E

795,00  Hind:
Tootekood:NZ502E
Lühikirjeldus:
Clarion NZ502E 1DIN Navi/Multimeedia jaam. 7" TS, DVD/DivX/USB/BT/SDHC

Info

Omadused:
Võimsad navigatsioonifunktsioonid ja suurepärane meelelahutus kompaktses seadmes.

Viipetoimingud teevad juhtimise lihtsamaks kui kunagi varem
Interaktiivne puuteekraan toetab viipetoimingut, nii et saate kiiresti kerida teisele menüülehele. Kas kõlab tuttavalt? Jah, see toimib nagu nutitelefoni ekraan. Lisaks on kujunduse täiustamiseks funktsioonide ikoonid animeeritud ning neid saab soovi järgi kohandada ja teise kohta pukseerida.

Parrot Bluetooth® vabakäeside jaoks, telefoniraamatu juurde pääsemiseks ja heli voogesitamiseks
Sisseehitatud Parrot Bluetooth funktsioon tagab käed-vabad telefoniside ja täieliku ühilduvuse enamike mobiiltelefonidega. Sisseehitatud mikrofon ja juurdepääs telefoniraamatusse tagavad ohutu samaaegse kõnelemise ja sõidukijuhtimise. Esitage helivoogude edastamisega Bluetoothi kaudu mobiiltelefoni salvestatud muusikat. RCB199 väline Bluetoothi mikrofon sobib suurepäraselt teie Bluetoothi ühenduvusega mobiiltelefoniga.

Valmistatud iPod®-i jaoks ja Valmistatud iPhone®-i jaoks ladusaks ühendamiseks
Seadmel on serdid „Valmistatud iPod®-i jaoks” ja „Valmistatud iPhone®-i jaoks”, nii et saate tunda rõõmu lugude kiirest leidmisest ABC-otsinguga ning ka mugavast ja lihtsast toimingute juhtimisest iPodi või iPhone'i juhtseadistega. Interaktiivsuse visuaalseks täiustamiseks kuvatakse albumikujundus.

DVD/MP4-ühilduvusega saate vaadata mitmesugust videosisu
Lisaks kauplusest ostetud ja laenatud DVD-dele saate vaadata ka kodus salvestatud DVD-plaate ja MP4-faile. Videokaamera või nutitelefoniga salvestatud ühilduvaid videofaile saate salvestada SD-kaardile või DVD-R-plaadile ja vaadata põhiseadmelt. Valmistage oma meelelahutus ise!

GPS-navigatsiooni ja mitmesuguste tugifunktsioonidega saabute stiilselt
NZ502E hõlmab auto sisseehitatud navigeerimissüsteemi, milles on lihtne sihtpunkti sisestada ja mis hõlmab reaalajas hääljuhiseid ning valitavaid marsruudijuhiseid – kõik, mida vaja, et jõuaksite kiiresti ja tõhusalt sihtkohta. Navigeerimissüsteemi andmebaasis on 12 miljonit eellaaditud huvipunkti, sealhulgas rahvusparke, restorane, tanklaid ja palju muud.

Navigeerimiskaartide lihtne uuendamine
Navigatsioonisüsteemi on lihtne ajakohasena hoida. Lihtsalt laadige uued kaardiandmed Clarioni portaalist alla, salvestage need microSD-kaardile ja sisestage see NZ502E esipaneelil olevasse kaardipesasse.

Uusimate kaartide garantii (LMG)
Omanik saab uusimad kaardid meie spetsiaalsest veebiportaalist allalaadida. Esimene allalaadimine on tasuta, tingimusel et seda tehakse 30 päeva jooksul pärast esmast GPS-signaali vastuvõtmist. See garanteerib, et kasutate kõige ajakohasemaid kaardiandmeid, mis on saadaval teekonna planeerimiseks ja juhindumiseks. Märkus. Teabe allalaadimiseks tuleb toode esmalt registreerida veebilehel https://clarion.naviextras.com/shop/portal GPS-navigatsiooni ja mitmesuguste tugifunktsioonidega saabute stiilselt

1-DIN-ine kõik-ühes multimeediaseade
Kui autos soovitakse kasutada nii multimeediafunktsioone kui ka navigatsioonisüsteemi, kuid ruumi on vähe, on 1-DIN-ise disainiga NZ502E suurepärane valik.

2-tsooniline meelelahutus
See lubab tagumiste istmete sõitjatel nautida DVD-filme või iPodi videoid, samal ajal kui esiistmetel sõitjad saavad nautida lemmikraadiojaamu või muusikat USB-mäluseadmelt.

Beat EQ ekvalaiser heli kohandamiseks vastavalt kasutaja eelistustele
Lisaks 3-le eelseadistatud ekvalaiseri näidisrežiimile – BASS BOOST (BASSIVÕIMENDUS), IMPACT (LÖÖK) ja EXCITE (ERGASTUS) – võimaldab Clarioni Beat EQ funktsioon kohandada iga näidisrežiimi madal-, kesk- ja kõrgsageduse riba taset ja ulatust. Sõltuvalt muusikažanrist saate heli vastavalt oma soovile häälestada, et saavutada täiuslikumat muusika kuulamise elamust.

Sisseehitatud kõrg- ja madalpääsufiltrid
Sisemised kõrg- ja madalpääsufiltrid võimaldavad muusikat esitada kuulamiseks ettenähtud täpselt määratud tasemetel. Nautige madalsagedusi jõulisemalt ja kõrgsagedusi selgemalt. 24-bitine digitaal-analoog muundur
Nautige täielikult DVD-filmi heliraja või muusikavideote heli mõju. 24-bitine tehnoloogia diskreedib digisignaali üle, tagades selliselt suurepärase tulemuse, mida polnud võimalik vanade 16-bitiste süsteemidega saavutada.

4 V / 6 kanaliga heli eelvõimendi väljundiga saab süsteemi lihtsalt laiendada ja uuendada
Seade on varustatud 3 komplekti RCA-väljunditega, igaüks neist 2 kanaliga. Seetõttu saate vabalt lisada väliseid võimsusvõimendeid veelgi võimsama, kaasaegsema helisüsteemi loomiseks. Veelgi enam, 4-voldine eelvõimendi väljund tagab puhta, kõrgekvaliteedilise signaali kogu helisüsteemi jaoks.

Lisainfo

Viimati lisatud Ei
Tootja Clarion
Mõõt Ei
Juhtseadmele Ei
Takistus N/A
RMS N/A
RMS@ 4Ω N/A
RMS @1Ω N/A
RMS @2Ω N/A

Kommentaarid

Lisa oma arvamus

Annate hinnagut tootele: Clarion NZ502E