Vaated

Alpine HCE-C1100D

89,00  Hind:
Tootekood:HCE-C1100D
Lühikirjeldus:
HDR (High Dynamic Range) Tagurduskaamera, millel "Direct Camera" ühendus

Tänu HDR tehnoloogiale, on nüüd pildikvaliteet kõvasti parem võrreldes tavaliste kaameratega - seda kõike lihtsama manööverdamise ning turvalisuse nimel.

Tagurduskaamera on hea viis kuidas parandada parkimisoskusi ning tagurdada turvaliselt. Tagurdamisel aktiveerub kaamera automaatselt.

Need kaamerad on väga väikesed, seetõttu on neid äärmiselt lihtne paigaldada ning samas ei häiri auto välimust.

Töötab kõikide Alpine seadmetega millel "Direct Camera" sisend.
89,00 € Hind:

Info

HDR (High Dynamic Range) Tagurduskaamera, millel "Direct Camera" ühendus Tänu HDR tehnoloogiale, on nüüd pildikvaliteet kõvasti parem võrreldes tavaliste kaameratega - seda kõike lihtsama manööverdamise ning turvalisuse nimel. Tagurduskaamera on hea viis kuidas parandada parkimisoskusi ning tagurdada turvaliselt. Tagurdamisel aktiveerub kaamera automaatselt. Need kaamerad on väga väikesed, seetõttu on neid äärmiselt lihtne paigaldada ning samas ei häiri auto välimust. Töötab kõikide Alpine seadmetega millel "Direct Camera" sisend.Täiesti uued Alpine HDR Kaamerad Alpine uued HDR kaamerad on lihtsalt hämmastavad ning pakuvad uut tehnoloogiat mis muudavad manööverdamise lihtsamaks ning turvalisemaks. õrglahutusega kaamera suurepärase pildikvaliteedi ning detailsusega Suurepärane öö-vaade ka kõige hämaramates tingimustes Kiire valgustundlikkuse reguleerimine, sõites garaažist päevavalguse kätte ning vastupidi Uuenenud pismad pistikud lihtsaks paigalduseks Turvalise kauguse abijooned Sellel kaameral on võimalus lisada turvalise kauguse abijooned, mida saab enda alikul muuta ning panna sobituma sõiduki mõõtudega. See teeb parkimise tuvalisemaks ning kindlamaks võrreldes tavalise kaameraga. Töötab Alpine seadmetega millel "Direct Camera" sisend See kõrgtasemel kaamera ühendub otse peaseadme külge (ilma vaheplokita) ning seda on äärmiselt lihtne paigaldada.

Lisainfo

Viimati lisatud 30.11.2019
Tootja Alpine
Mõõt Ei
Juhtseadmele Alpine
Takistus Ei
Sõbrapäeva pakkumine N/A

Kommentaarid

Lisa oma arvamus

Annate hinnagut tootele: Alpine HCE-C1100D